Serdecznie witam !

Zapraszam do złożenia wizyty na mojej stronie internetowej.

Mam nadzieję, że zainteresuje ona Państwa i będzie źródłem informacji o sposobie, w jaki wypełniam funkcję burmistrza Gminy Rawicz.
Znajdą Państwo również tutaj podstawowe informacje o tym, co dzieje się w Rawiczu, gminie i powiecie oraz ciekawostki z życia Rawicza - miasta, któremu jestem oddany.

Odwiedzajcie tę stronę, którą stworzyłem i redaguję osobiście. Będziecie Państwo tutaj mogli także zapoznawać się z informacjami, które trudno znaleźć w innych mediach, a w moim wydaniu niewątpliwie dopełniającymi obraz działalności władz samorządowych Gminy, i to niekoniecznie w takim oficjalnym anturażu. Znajdziecie tu nie tylko klika zdań o wydarzeniach, które inne informatory uważają za niewarte uwagi, ale także felietony, ostro wycelowane w tych, co nie zawsze są wobec mnie fair.
Chciałbym, aby moja prosta i przyjazna informacja o działalności publicznej, społecznej oraz zainteresowaniach pozwoliła Państwu na sprawiedliwą ocenę burmistrza, którego obdarzyliście Państwo swoim wysokim zaufaniem w wyborach samorządowych.
Mam nadzieję, że podzielicie się Państwo ze mną swoimi uwagami i propozycjami w sprawach, które są przedmiotem zainteresowania władz samorządowych, a także we wszystkich innych sprawach, które uznają Państwo za istotne dla funkcjonowania Gminy.
Zawsze odpowiadam na elektroniczną korespondencję, możecie Państwo mieć pewność, że żadne pytanie nie zostanie pominięte, a sugestie, opinie czy spostrzeżenia postaram się w swojej działalności samorządowej odpowiedzialnie wykorzystać.

Z wyrazami szacunku, pozdrawiam,

Tadeusz Pawłowski

Logogowanie