Czytaj więcej...Głównym tematem spotkania wójta, burmistrzów i starostów powiatu rawickiego była współpraca władz gmin i powiatu w zakresie budowy dróg gminnych i powiatowych oraz ścieżek rowerowych.

Czytaj więcej...Zgodnie z procedurą uchwalania budżetu, przed sesją budżetową, która odbędzie się 31 stycznia br., przewodniczący komisji stałych Rady spotkali się z burmistrzem i skarbnikiem gminy.

Czytaj więcej...W ramach XIX finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w Domu Kultury odbyły się imprezy, na których zbierano datki, licytowano fanty, aby zasilić konto WOŚP.

Czytaj więcej...W sali Domu Strażaka w Szymanowie Piotr Niedźwiedzki, tradycyjnie jak co roku w styczniu, zorganizował spotkanie darczyńców Parafii Chrystusa Króla i ZNMP. Spotkanie rozpoczęło się od jasełek o Bożym Narodzeniu wystawionych przez szymanowskich najmłodszych przedszkolaków.

Urząd Marszałkowski ogłosił listę operacji dla działania Odnowa i Rozwój Wsi realizowanego w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013, zweryfikowanych pozytywnie i uszeregowanych w kolejności uzyskanych przez nie punktów z naboru drugiego w 2010 roku.