Czytaj więcej...P orozumienie Samorządowe podsumowało działalność w połowie kadencji. W kinie „Promień” odbyła się konferencja „Podsumowanie 2010-2012”, na której działacze PS zaprezentowali wyniki działalności w samorządzie gminnym oraz w powiatowym.

Czytaj więcej...W 150. rocznicę wydania odezwy do Polaków przez Tymczasowy Rząd Narodowy, w której nawoływał do udzielenia pomocy powstaniu styczniowemu, w Muzeum Ziemi Rawickiej 7 lutego 2013 r. otwarto wystawę dokumentów, rycin i fotografii dotyczących tamtych wydarzeń.

Czytaj więcej...W listopadzie 2012 roku minęła połowa VI kadencji Rady Miejskiej Gminy Rawicz oraz połowa IV kadencji Rady Powiatu Rawickiego. Piotr Domaniecki, szef Porozumienia Samorządowego zaprasza członków PS, sympatyków oraz wszystkich zainteresowanych do Kina Promień we wtorek 12.02.2013 r. o godz. 18.00 na podsumowanie działalności za okres od grudnia 2010 r. do końca 2012 r.

Czytaj więcej...W piątek, 1 lutego 2013 r. na Wielkim Balu Sportowca w Poznaniu ogłoszono listę laureatów 55. edycji „Plebiscytu na Najlepszych Sportowców i Trenera Wielkopolski w 2012 roku”. Wśród 71 sportowców i 22 trenerów, na których głosowali czytelnicy „Głosu Wielkopolskiego”, na miejscu czwartym znalazła się rawiczanka - Karolina Kucharczyk.

Czytaj więcej...W sali sesyjnej Urzędu Miejskiego odbył się zjazd delegatów kół PTTK powiatu rawickiego, na którym wybierano władze organizacji po zakończeniu kolejnej kadencji.