Czytaj więcej...N a I sesji Rady Seniorów Gminy Rawicz ukonstytuowały się jej organy. Przewodniczącym rady został wybrany Józef Niemczynowski, który reprezentuje Komisję Terenową Emerytów i Rencistów nr 3 NSZZ „Solidarność” w Rawiczu.

Czytaj więcej...W odpowiedzi na apel Grzegorza Kubika: „oto adres bloga, wchodźcie, komentujcie, piszcie do mnie…”, umieszczony 20 lutego 2014 r. na stronie: gkubik.blox.pl, Tadeusz Pawłowski na spotkaniu w Gimnazjum z przedsiębiorcami skonfrontował tezy wygłaszane przez G. Kubika z rzeczywistością i faktami.

Czytaj więcej...Wświetlicy Gimnazjum w Sierakowie Urząd Miejski Gminy Rawicz wspólnie z Leszczyńskim Centrum Biznesu zorganizował spotkanie promocyjne, które miało zachęcić przedsiębiorców do przystąpienia do klastrów spożywczego i budowlanego.

Czytaj więcej...DROGA, to tytuł tegorocznego zbioru wierszy Henryka Pawłowskiego oraz tytuł spektaklu poetyckiego, jaki w holu Gimnazjum w Sierakowie przy muzyce zespołu „Strefa Niskich Ciśnień” zaprezentował widzom aktor Henryk Pawłowski.

Czytaj więcej...Burmistrz spotkał się z Jakubem Drozdowskim, kierownikiem kontraktu dokończenia budowy drogi S-5 oraz z Pawłem Kattnerem, kierownikiem projektu z Wydziału Realizacji Inwestycji GDDKiA.

Czytaj więcej...W tym dniu sołtysi rawickich sołectw spotkali się w świetlicy w Zawadach, aby zaznaczyć zaangażowanie w sprawy swoich wsi oraz podkreślić rolę sołtysa w działalności gminnego samorządu.