Czytaj więcej...Mimo siarczystego mrozu, na torze saneczkowym pojawiła się duża grupa dzieci z rodzicami i młodzież korzystająca z uroków zimowych wakacji. Wzorem ubiegłego roku zorganizowano na rawickich górkach imprezę „My się zimy nie boimy”.

Czytaj więcej...W Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej kapituła dokonała oceny projektu „Otwórzmy się na świat”, realizowanego przez dwa lata w okresie od 1.10.2010 do 28.09.2012 r. przez OPS wspólnie z partnerami społecznymi.

Czytaj więcej...Mirosław Szymkowiak, prezes koła Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych w Rawiczu, na dorocznym spotkaniu podsumował działalność rawickiej sekcji w minionym 2012 roku.

Czytaj więcej...Witamy na pierwszej konferencji w 2013 roku i życzymy redaktorom powodzenia w 2013 r., a za Waszym pośrednictwem wszystkim mieszkańcom składamy życzenia Szczęśliwego Nowego Roku.

Czytaj więcej...Hubert Christofoor Droogh i Sylwia Mikołajczak, przedstawiciele poznańskiej firmy RDH Architekci Urbaniści Sp. z o.o., tworzącej strategię dla powiatu rawickiego, na spotkaniu z burmistrzami Rawicza i Miejskiej Górki oraz starosty rawickiego przedstawili końcowe wnioski wynikające z dotychczasowych prac nad strategią i zaprezentowali propozycję kierunków rozwoju.

Czytaj więcej...W Warszawie odbyła się gala laureatów rankingu „Perły samorządu” przeprowadzonego przez redakcję „Gazety Prawnej”. Piotr Domaniecki, wiceburmistrz odebrał dyplom za wyróżnienie gminy Rawicz w kategorii gmin poniżej 100 tys. mieszkańców.