KW Porozumienie Samorządowe - lista nr 14. Kandydaci do Rady Powiatu w okręgu nr 3 - Rawicz

Szanowni Mieszkańcy Gminy Rawicz!

    My, kandydaci do Rady Powiatu Rawickiego , zapraszamy wszystkich wyborców do udziału w wyborach samorządowych 21 października 2018 r. i zachęcamy do oddania głosów na osoby z listy Komitetu Wyborczego Porozumienia Samorządowego.
    Tworzymy drużynę profesjonalistów składającą się, zarówno ze sprawdzonych praktyków samorządowych, jak również pełnych entuzjazmu społeczników oraz zajmujących się zawodowo pracownikami w firmach lub uczniami w szkołach.
    Nasze wieloletnie doświadczenie zawodowe, praca w samorządzie, umiejętności i zaangażowanie w wykonywaniu codziennych obowiązków są gwarancją, że oddanie głosu na radnych powiatowych zrzeszonych w Porozumieniu Samorządowym przełoży się na wymierne korzyści dla mieszkańców powiatu rawickiego.
    Dzięki Państwa głosom oddanym na listę Porozumienia Samorządowego, przyszłość oświaty ponadpodstawowej, służby zdrowia i stan dróg powiatowych przez kolejne pięć lat będą zależały od dobrze wykształconych i mądrych radnych, zdolnych prawidłowo pokierować rozwojem powiatu w sposób przewidywalny, przejrzysty i otwarty na inicjatywy mieszkańców.

© 2006-2019 Tadeusz Pawłowski

Pogodynka

  

Logogowanie